Ambasadores

Ciąg przypadkowych zdarzeń, spotkań i rozstań, doprowadził w 2008 roku do powstania Ambasadores - energetycznego tworu, hybrydy o czterech głowach, mówiącej to samo, w czterech różnych, muzycznych językach. Pomysł założenia funk-rockowej kapeli powstał w głowach Tomka Bartnika oraz Bartka Stawińskiego i niemal od razu wszedł w fazę realizacji.

Za kupą garnków i talerzy, której obsługa znana jest tylko nielicznym, zasiadł Tomasz 'Feszu' Bartnik, po bas sięgnął Tomasz Płóciennik, udzielający się również na scenie klubowej, jako DjCollege, natomiast mikrofon przypadł, debiutującemu w tej roli, Bartkowi.

Dzięki determinacji Kuby, który jako gitarzysta i zarazem główny twórca warstwy muzycznej, mobilizował cały zespół do pracy, już pod koniec roku 2008 powstało demo z czterema utworami, nagranymi 'na setkę' w Centralnej Warszawskiej Wytworni Dźwięku. Nagrany materiał był pierwszym krokiem w drodze Ambasadorów do skompletowania żywiołowego setu koncertowego. Drugi krok poczyniony rok później przyniósł kolejne energetyczne nagrania. Obecnie zespół pracuje nad swoją debiutancką płytą, której wydawnictwo planowane jest na początku 2013 roku.

Ambasadores to przede wszystkim siła koncertu,
to bomba energii i pozytywne brzmienie!

Skład:

  • Jakub Jusiński - git. voc.
  • Tomek Bartni - perc.
  • Tomek Płóciennik - bass
  • Bartek Stawiński - voc.

Galeria

{gallery}galerie/ambasadores{/gallery}

Aktualności

  • Trasa koncertowa Ambasadores Trasa koncertowa Ambasadores 03.10.2012

    Ambasadorzy funkowych dźwięków, porywają energią sceniczną i szczerością przekazu. Od kilku już lat ściągają na swoje koncerty sporą rzeszę fanów. Ich muzyka jest połączeniem klasycznych rockowych kompozycji z funkowym pazurem. Nie unikają monotonnych ostrych rifów z mocnym rapowanym wokalem, chociaż znacznie większa część ich materiału opiera się na melodyjnych energicznych rockowych utworach.

    Więcej
Acousticity sp. z o.o. sp. k.
Sokołowska 9/19
01-142 Warszawa
NIP: 5272684274
REGON: 146326027
KRS: 0000434074