Targi muzyczne Co Jest Grane?

Nasz wytwórnia wystąpiła w roli partnera targów muzycznych Co Jest Grane? przygotowując wraz z firmą Acousticity jedną z sal wykładowych. Wzięliśmy udział w panelach dyskusyjnych, m.in: FONODŻUNGLA? JAK NIE ZGINĄĆ W GĄSZCZU PRZEPISÓW I OCHRONIĆ TWÓRCZOŚĆ? czy CO DAWID DORADZIŁBY GOLIATOWI, CZYLI JAK NIEZALEŻNE WYTWÓRNIE RADZĄ SOBIE Z "KRYZYSEM" RYNKU MUZYCZNEGO?

bbhgeefa-fixedGłównym tematem imprezy były zagadnienia związane z rynkiem wydawniczym, publikowaniem muzyki i jej promocją. Mieliśmy możliwość wzięcia udziału w kilku bardzo ciekawych warsztatach m.in.  JAK WYDAĆ PŁYTĘ? CO TO JEST 'CROWDFUNDING'? czy JAK OSIĄGNĄĆ SUKCES NA YOUTUBE? Na targach odbyło się również wiele interesujących koncertów, których z przyjemnością wysłuchaliśmy. Zagrali m.in: Ballady i Romanse, Ania Szarmach, Kamil Bednarek, Marcin Masecki, Mich&Mitch, Muniek Staszczyk, R.U.T.A. i wielu innych.
Inicjatywa CJG? jets nam bardzo bliska i cieszymy się, że możemy brać w niej czynny udział. Niecierpliwie czekamy na przyszłoroczną edycję.

CJG Warszawa

10 grudzień 2012
Acousticity sp. z o.o. sp. k.
Sokołowska 9/19
01-142 Warszawa
NIP: 5272684274
REGON: 146326027
KRS: 0000434074